"Арсенал" зазнав розгромної поразки від "Крістал Пелас"

10 квітня 2017 Читать на русском

У 32 турі чемпіонату Англії "Арсенал" на виїзді програв "Крістал Пелас" з рахунком 0:3.

Господарі відкрили рахунок вже на старті зустрічі, коли Таунсенд замкнув простріл з правого флангу від Заха. Після перерви "Крістал Пелас" продовжував "гнути" свою лінію та зміг подвоїти результат. Кабай зміг з лінії штрафного майданчика завдати божевільного удару по володінням Мартінеса. Голкіпер хоч і не виходив далеко з воріт, але з пострілом по дузі нічого вдіяти не міг.

Крапку в матчі підопічні Сема Еллардайса поставили вже через кілька хвилин. Мілієвоєвіч впевнено реалізував справедливо призначений пенальті.

Таким чином, "каноніри" залишаються на 6-му місці АПЛ, 54 очки. Стільки ж пунктів має "Евертон", який займає 7-ме місце.

"Крістал Пелас" мають 34 набраних балів. "Орли" посідають 16-у сходинку турнірної таблиці.