Арсенал – Валенсія – 3:1 – відео голів та огляд матчу

3 травня 2019 Читать на русском

Арсенал переміг Валенсію у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу Арсенал – Валенсія.

Матч та онлайн-трансляція Арсенал – Валенсія розпочався о 22:00. Гості відкрили рахунок вже на 11-й хвилині. Діакабі ударом головою замкнув дальню стійку після подачі кутового та скидки Родріго.

Арсенал здобув вольову перемогу над Валенсією в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи

Арсенал зрівняв рахунок на 18-й хвилині. Після швидкої атаки Обамеянг прибрав захисника та міг бити сам, але покотив м'яч на Ляказетта, який вразив вже порожні ворота. За кілька хвилин француз оформив дубль та вивів Арсенал вперед. Форвард головою замкнув подачу Джаки.

Наприкінці поєдинку Обамеянг забив третій гол та подарував Арсеналу комфортну перевагу.

Матч-відповідь пройде 9 травня, початок о 22:00. Фінал Ліги Європи пройде 29 травня у Баку.

Арсенал – Валенсія: відеоогляд матчу