Арсенал в драматичному матчі здобув Кубок ліги, обігравши Челсі – гравчиня "канонірів" втратила свідомість прямо на полі

31 березня 23:01 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Арсенал обіграв Челсі (1:0) у жіночому Кубку ліги. Результат та огляд матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Кубок ліги, фінал

Арсенал – Челсі – 1:0

Гол: Блекстеніус, 118

Визначилися півфінальні пари жіночої Ліги чемпіонів – французька дуель, володарка ЗМ красиво забила за Барсу

У фіналі Кубка англійської ліги зустрічалися Арсенал та Челсі. "Сині" могли відкривати рахунок ще у першому таймі, коли забила Рамірес, але VAR скасував гол через порушення правил в атаці. За основний час матчу командам не вдалося реалізувати свої моменти. В овертаймі гол забила Блекстеніус, який і приніс перемогу Арсеналу.

Утім, фінал був затьмареним жахливим епізодом. Вже в компенсований час гравчиня "канонірів" Фріда Маанум втратила свідомість. Лікарі дали кисень і привели її до тями. Наразі її життю нічого не загрожує.