Перший трофей Зінченка і хет-трик Жезуса у відеоогляді матчу Арсенал – Севілья – 6:0

30 липня 2022 Читать на русском

Арсенал і Севілья зустрілися у поєдинку за Кубок Емірейтс. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Кубок Емірейтс 30 липня 2022 року

Арсенал – Севілья – 6:0

Голи: Сака, 10 (пен.), 19, Жезус, 13, 15, 77, Нкетія, 89

У Лондоні на стадіоні Емірейтс "гармаші" після 3-річної перерви повернулися до розіграшу кубка імені свого спонсора. Вже до 19 хвилини рахунок був 4:0 – по два голи до свого активу записали Сака та Жезус.

Арсенал розбомбив Севілью і взяв Кубок Емірейтс – Зінченко зірвав овації, Жезус забив ще 3, Артета визначився з основою

По перерві Севілья намагалась відігратись, але спроби були марними. Натомість Арсенал ще двічі розписався у воротах Буну. Жезус довершив своє шоу третім голом, а крапку поставив Нкетія. Зінченко провів на полі 79 хвилин і був доволі активним.