"Арсенал" переміг "Борнмут" та обійшов "Ман Сіті"

7 лютого 2016 Читать на русском

У матчі 25 туру чемпіонату Англії "Арсенал" здолав "Борнмут" з рахунком 2:0 на стадіоні "Дін Корт".

Перемогу "канонірам" принесли голи Озіла та Окслейда-Чемберлена.

Ще у першій половині гри команда Арсена Венгера забезпечила собі комфортну перевагу. Спочатку Жиру асистував Озілу, і німець не схибив з вбивчої позиції. Уже через хвилину "Арсенал" подвоїв рахунок зусиллями Окслейда-Чемберлена.

Другий тайм видався не таким ефектним у виконанні гостей, однак лондонці не пропустили та здобули важливі три очки, які дозволяють їм обійти "Ман Сіті" у турнірній таблиці.

Отже, "Арсенал" піднімається на третю позицію з 48 очками. Стільки ж залікових пунктів і у другої команди чемпіонату - "Тоттенхема". "Борнмут" залишився на 15-ому місці, у активі новачків АПЛ 28 балів.