Дубль Сака у відеоогляді матчу Арсенал – Крістал Пелас – 4:1

19 березня 2023 Читать на русском

Арсенал розгромив Крістал Пелас (4:1) у 28 турі чемпіонату Англії. Відео голів і огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Напередодні гри проти Арсенала гості позбулися головного тренера. Легенда "канонірів" Патрік Вієйра втратив посаду після вражаючої безвиграшної серії. Тож Крістал Пелас підійшов до цієї зустрічі не в кращому стані. Гра розпочалася жваво. Господарі заволоділи ініціативою з самого початку. Мартінеллі на 28 хвилині матчі відкрив рахунок у матчі. До перерви Арсенал подвоїв свою перевагу.

Емоційна гримаса Зінченка стала анонсом Арсенала перед лондонським дербі

На цьому проблеми Крістал Пелас не закінчились. На початку другого тайму Джака забив третій гол "канонірів". Шлупп на 63 хвилині відіграв один гол, але рахунок 3:1 не залишився довго на табло. Під кінець матчі Сака оформив дубль.

Після перемоги Арсенал має 69 очок і впевнено посідає перше місце в турнірній таблиці АПЛ. Крістал Пелас перебуває на 12 місці, маючи у своєму активі 27 балів.

Арсенал видав 2 поспіль розгром у битві лондонців, помстившись за легенду – Зінченко і Вайт створили 2 голи, шоу Сака