Арка без Богданова обіграла Лех, Костевич вперше зіграв після затяжної травми

22 вересня 2018 Читать на русском

У матчі 9 туру чемпіонату Польщі зустрічалися Арка Андрія Богданова та Лех Володимира Костевича. Читайте звіт про матч на "Футбол 24".

Команди намагалися заволодіти ініціативою з перших хвилин, нанесли декілька небезпечних ударів по воротах, проте на перерву пішли за рахунку 0:0.

Коноплянка спробує шокувати Баварію, Ярмоленко постарається зупинити непереможний Челсі: топ-5 матчів євровікенду

Після перерви ініціативою заволодів Лех, але забити не зумів. А от Арка скористалася єдиною нагодою після перерви та завоювала три очки.

Андрій Богданов провів матч на лаві запасних, Володимир Костевич відіграв у складі гостей весь матч після затяжної травми.

Арка має в активі 10 очок та піднялася на 10 місце, Лех із 13 пунктами залишився на 7 позиції.