Аргентина розгромно програла Малі у матчі за бронзу ЧС U-17 – відео побиття

1 грудня 2023 Читать на русском

Аргентина та Малі розіграли бронзові медалі юнацького чемпіонату світу в Індонезії.

Чемпіонат світу U-17, матч за третє місце

Аргентина – Малі – 0:3

Голи: І. Діарра, 9, М. Думбія, 45, Макалу, 48

Аргентина вважалася фаворитом, але перший тайм перекреслив усі прогнози. Малі під акомпанемент зливи отримало комфортну перевагу у 2 м'ячі. Капітан африканців Ібрагім Діарра більярдно пробив у нижній кут, а Мамаду Думбія головою замкнув подачу партнера за штрафного.

Україна зберегла місце в оновленому рейтингу ФІФА – нічия з Італією не похитнула позицій команди Реброва

В дебюті другого тайму аргентинці зазнали тотального приниження. Хаміду Макалу "кинув" поміж ніг одному захиснику, фінтом прибрав іншого і кіпера, а потім легенько покотив у порожні ворота – 3:0! Цей рахунок протримався до фінального свистка, хоча моментів ще вистачало.

Малі забирає бронзовий комплект нагород, а завтра (2 грудня) визначиться переможець турніру у європейському дербі Німеччина – Франція.

"Шевченко грав усупереч логіці": талант Кварцяного захоплювався Динамо, бив рекорди з пенальті та закрив Вієрі