Аргентина – Бразилія – 1:0 – відео гола та огляд фіналу Копа Амеріка-2021

11 липня 2021 Читать на русском

Збірні Аргентини і Бразилії зустрічалися у фіналі Копа Амеріка-2021. Дивіться відео гола та огляд найцікавіших моментів зустрічі на "Футбол 24".

Копа Амеріка-2021, фінал

Аргентина – Бразилія – 1:0

Гол: Ді Марія, 22

Старт видався небагатим на атаки, а тому гола вболівальники чекали 22 хвилини. Де Пауль елегантним пасом відрізав оборону, а Ді Марія, прийнявши м'яч, не менш ефектно перекинув Едерсона. Гол зумів додати емоцій фіналу.

Аргентина перемогла Бразилію і виграла Копа Амеріка – Мессі здобув трофей зі збірною, Скалоні перервав тривале прокляття

Одразу по перерві Бразилія погнала відігруватись. Моменти для взяття воріт мали Рішарлісон, Пакета, Габріель, Даніло, але "альбіселесте" рятували оборона, кіпер та неточність бразильців.

Зрештою, фінальний свисток зафіксував тріумф Аргентини з рахунком 1:0 – перша велика перемога команди з 1993 року. Також це дебютний серйозний трофей у футболці збірної для Ліонеля Мессі.