Аргентина – Хорватія – 3:0 – відео голів та огляд півфіналу ЧС-2022

13 грудня 2022 Читать на русском

Аргентина розбила Хорватію у 1/2 фіналу чемпіонату світу. Дивіться відео голів та огляд матчу

Хорвати вистояли півгодини, але потім зазнали подвійного удару. Оборона "проспала" Хуліана Альвареса, і Ліваковіч був змушений збивати нападника аргентинців. Кіперу "картатих" показали жовту, а Мессі чітко реалізував пенальті ударом під поперечину. Через 5 хвилин Аргентина подвоїла перевагу. Альварес знову пронісся центром і цього разу вже сам завершив момент.

Аргентина знищила Хорватію і вийшла у фінал ЧС-2022 – історичний Мессі кидає виклик Мбаппе, хоча Лео перевершили

По перерві все дійшло до побиття, коли знову спрацювала парочка Мессі-Альварес. На 69-й хвилині Лео зробив посміховисько з Гвардіола та викотив чудову передачу молодому партнеру – 3:0. Аргентина впевнено вийшла до фіналу ЧС, де зустрінеться з переможцем пари Франція – Марокко.