Аргентина - Бельгія: Жага помсти через чверть століття

5 липня 2014 Читать на русском

Команда Бельгії спробує взяти реванш у збірної Аргентини за поразку у півфіналі чемпіонату світу далекого 1986 року.

До чвертьфінальної стадії бразильського Мундіалю суперники підходять без поразок на поточному турнірі. Щоправда, обом знадобились екстра-тайми на стадії плей-офф. Аргентинці ледве пройшли швейцарців, а "червоні дияволи" попітніли в дуелі проти команди США.

На думку експертів сайту "Футбол 24", нічия за підсумками основного часу можлива і в очному побаченні команд. Один із найпопулярніших підсумків матчу - результат 1:1.

Щоправда, більшість фахівців все-таки віддають перевагу представникам Південної Америки. Коефіцієнт на перемогу аргентинців - 2,18.

Хто у цій парі завоює квиток до півфіналу чемпіонату світу, дізнаємось у суботу ввечері.

Онлайн-трансляція матчу Аргентина - Бельгія стартує на порталі football24.ua о 19.00 за київським часом.