Анрі прокоментував свою першу перемогу на чолі Монако, якою перервав фантастичну безвиграшну серію

25 листопада 2018 Читать на русском

Головний тренер Монако Тьєррі Анрі поділився враженнями від першого переможного матчу на чолі монегасків.

"Перемога – величезне полегшення. Вона була необхідна нам. Я щасливий за гравців і вболівальників. Важливо, як саме ти перемагаєш, але про це подумаємо згодом. Успіх нас трохи заспокоїть.

Але ми не перегоримо, адже це тільки початок – ми досі в зоні вильоту. Попереду на нас чекає ще багато поєдинків. Фалькао? Він показав себе. Однак я також хотів би відзначити Бадіашіля та П'єра-Габріеля. Я радий за команду", – цитує Анрі офіційний сайт Монако.

Нагадаємо, що Монако в 14 турі Ліги 1 переграв Кан (0:1) і перервав 16-матчеву безвиграшну серію. Клуб перебуває на передостанньому місці в турнірній таблиці. Анрі здобув першу перемогу в ролі головного тренера – у 6 попередніх матчах він мав 2 нічиї та 4 поразки.