Англія не зуміла обіграти Словаччину та вийшла у плей-офф з другого місця

20 червня 2016 Читать на русском

Збірна Англії на стадіоні "Жоффруа Гішар" у Сент-Етьєні розписала нічию з Словаччиною - 0:0.

Англійці розпочали матч активніше і щонайменше двічі могли відкривати рахунок за стартові 10 хвилин. Спочатку Варді пробив над поперечкою після передачі Клайна, а згодом Пекарік в останню мить заблокував постріл Старріджа з лінії воротарського.

А на 17-й хвилині супершанс знову втратив Варді, який, отримавши передачу з глибини від Хендерсона, вийшов на побачення з Козачиком та не зумів переграти словацького голкіпера.

Після перерви підопічні Ходжсона продовжувати нагнітати поблизу воріт Козачика та змарнували ще декілька класних нагод. Зокрема, Клайн ударом впритул поцілив у голкіпера збірної Словаччини, а після удару Аллі Шкртел виніс сферу з лінії воріт.

У підсумку, Англія так і не зуміла бодай раз вразити ворота словаків та зайняла друге місце у групі B (5 очок), пропустивши вперед Уельс (6). Словаччина набрала 4 очки та має хороші шанси пробитись у плей-офф як одна з чотирьох найкращих третіх команд.