Англія – Хорватія – 1:0 – відео гола та огляд матчу

13 червня 2021 Читать на русском

Англія зустрічалась з Хорватією в першому турі групи D на Євро-2020. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Матч Англія – Хорватія стартував о 16:00 за київським часом у Лондоні. "Футбол 24" проводив текстову онлайн-трансляцію поєдинку першого туру чемпіонату Європи у групі D, в яку також потрапили Чехія і Шотландія. Ці команди свій поєдинок проведуть 14 червня.

Беллінгем став наймолодшим гравцем в історії Євро – перлині збірної Англії ще не виповнилось 18 років

Британці зуміли відкрити рахунок уже після перерви. На 57-й хвилині Філліпс вивів на ударну позицію Рахіма Стерлінга й той переграв голкіпера з меж штрафного майданчика. Цей гол і став вирішальним у зустрічі.

Англія обіграла Хорватію на Євро-2020 завдяки інтуїції Саутгейта – Віда та Модріч вивели на Вемблі в'ялу команду