Анчелотті: "Баварія" все ще в грі

13 квітня 2017 Читать на русском

Головний тренер "Баварії" Карло Анчелотті прокоментував поразку від "Реала" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Все вирішили деталі. "Баварія" не реалізувала пенальті і втратила шанс забити другий гол за рахунку 1:0. Ми пропустили відразу після перерви, і це змінило хід матчу. Вирішальну роль в цьому поєдинку зіграв Роналду. На мій погляд, ми його добре контролювали до вилучення. У матчі-відповіді буде важко, але шанси залишаються, постараємося їх використовувати. Будемо намагатися показати свій найкращий футбол.

Нам не пощастило. Іноді трапляється, що ти не забиваєш пенальті. Це не в перший раз і не востаннє. Але ми можемо спиратися на гру, показану в першому таймі. У Мадриді буде важче, але ми все ще в грі. Відаль – наш штатний пенальтист, у нього досить особистих якостей для цього. Але таке трапляється у футболі. Думаю, Хуммельс і Лєвандовскі можуть відновитися до матчу. Я не звинувачую Мартінеса. Це дуже важливий гравець для нас", – цитує Анчелотті офіційний сайт УЄФА.