УКР РУС

Зірка Ліверпуля вписав своє ім’я в історію клубу – новий рекорд на Енфілді, такого не було 20 років biceps

1 лютого 15:46 Читати іншою мовою

Форвард Ліверпуля Уго Екітіке повторив досягнення, яке не підкорялося гравцям клубу понад два десятиліття.

Уго Екітіке став наймолодшим футболістом Ліверпуля за останні понад двадцять років, якому вдалося забити двозначну кількість голів в одному сезоні АПЛ.

Голи Вірца та Екітіке у відеоогляді матчу Ліверпуль – Ньюкасл – 4:1

Як повідомляє Sky, форвард досяг цього показника у матчі 24-го туру чемпіонату Англії проти Ньюкасла, в якому відзначився дублем, а мерсисайдці здобули перемогу з рахунком 4:1. Завдяки цим двом м’ячам француз довів свій гольовий доробок у лізі до десяти голів у дебютному сезоні в АПЛ. Для цього йому знадобився 21 матч.

Таким чином, Екітіке став наймолодшим гравцем Ліверпуля з сезону 2000/01, якому підкорився цей показник. Востаннє подібне досягнення мав Майкл Оуен, який у тій кампанії забив 16 м’ячів у 28 матчах чемпіонату у віці 21 року і 138 днів.

Екітіке повторив рекорд легендарного форварда у віці 23 років і 225 днів. Нагадаємо, влітку 2025 року мерсисайдці придбали французького нападника в Айнтрахта за 80 мільйонів євро.

Ліверпуль розгромив Ньюкасл, перервавши 5-матчеву безвиграшну серію в АПЛ – Вірц зробив гол+пас, Екітіке оформив дубль