Жирона за два дні попрощалася з другим конкурентом Крапивцова
Каталонський клуб продовжує чистку складу.
Рубен Бланко / Фото Жирона
Жирона офіційно попрощалась із воротарем Рубеном Бланко, повідомляє прес-служба каталонської команди. Іспанський голкіпер залишив клуб, так і не провівши жодного офіційного матчу за команду.
Новим місцем продовження кар’єри 29-річного футболіста стала японська Йокогама Марінос, яка входить до структури City Football Group. Таким чином, Бланко отримає перший досвід виступів в азійському чемпіонаті.
Нагадаємо, 25 червня Жирона попрощалась із Хуаном Карлосом. Обидва воротарі були конкурентами українського голкіпера Владислава Крапивцова. Також у складі каталонців виступають Віктор Циганков і Владислав Ванат, однак їх активно пов’язують із можливим відходом, оскільки за підсумками кампанії Жирона вилетіла з Ла Ліги до Сегунди.