УКР РУС

Кандидат у збірну України може змінити Європу на ОАЕ – легіонер стане одноклубником екс-зірки УПЛ

24 грудня 2023 Читати іншою мовою

Тарас Качараба близький до переїзду зі Славії на Близький Схід.

Український захисник Тарас Качараба вже взимку може покинути празьку Славію. За інформацією Sportarena, 28-річним українцем предметно цікавиться Бані Яс з ОАЕ.

"Мене ніхто не виганяв": перший українець в історії Лаціо зізнався, чому покинув римський клуб

Зазначається, що сам українець також не проти змінити клуб, в якому останнім часом втратив місце в основі. До слова, за Бані Яс виступає добре знайомий українським вболівальникам албанський форвард Таулант Сефері, який минулого сезону був лідером Ворскли і одним з найяскравіших легіонерів в УПЛ.

Нагадаємо, Качараба – вихованець львівського футболу. Професіональну кар'єру розпочав у Шахтарі. Виступав також за Говерлу, кропивницьку Зірку, ліберецький Слован та Славію (з якою став чемпіоном і виграв 2 Кубка).

У поточному сезоні провів за пражан лише 2 матчі, в яких відзначився асистом. Його контракт з чехами чинний до 31 грудня 2024 року. В активі Тараса три матчі за національну збірну України. Transfermarkt оцінює його у 800 тисяч євро.

Бані Яс після 12-ти турів йде у турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ на восьмій сходинці, набравши 16 очок.

Жирона для ще одного українця – недооцінена зірка Руху, доленосна місія Смалійчука