УКР РУС

Захисник Манчестер Сіті перейде до потенційного суперника Шахтаря – Жироні завадило правило ФІФА

24 червня 2025 Читати іншою мовою

Захисник Манчестер Сіті Джума Ба знову вирушить в оренду у Францію.

Жирона хотіла посилити лінію захисту, орендувавши Джума Ба в Манчестер Сіті. Утім, обидва клуби входять у City Groupe, а ФІФА забороняє трансфери між командами, які мають одного власника.

"Хочу грати на топ-рівні": лідер Манчестер Сіті визначився зі своїм майбутнім

Як повідомляє Фабріціо Романо, на захисника "містян" претендували Ліон та Ніцца з Ліги 1. Ба вирішив приєднатися до "орлят". Усна домовленість про оренду Джуми досягнена.

Нагадаємо, що 19-річний гравець з січня 2025-го виступав у Лізі 1 в складі Ланса. Загалом він зіграв за французький клуб у 10 матчах.

Зауважимо, що Ніцца здобула путівку у Лігу Європи. Якщо Шахтар подолає кваліфікаційний раунд, то "орлята" можуть стати потенційним суперником "гірників" в основній стадії.

Забарний у ПСЖ: навіщо українець Парижу, які шанси потіснити конкурентів і як бути з росіянином Сафоновим?