УКР РУС

Ярмоленко зможе зіграти за Борусію в Лізі чемпіонів

28 серпня 2017 Читати іншою мовою

Регламент Ліги чемпіонів дозволяє Андрію Ярмоленку взяти участь в ЛЧ за нову команду.

Андрій Ярмоленко зможе зіграти за Борусію Дортмунд в Лізі чемпіонів, незважаючи на матчі з Янг Бойз у складі Динамо в 3-му кваліфікаційному раунді турніру. Про це повідомляє Футбол 24.

Янг Бойз – Динамо. 5 головних підсумків фіаско киян в Лізі чемпіонів

Регламент Ліги чемпіонів 2015-2018 років забороняє футболісту брати участь в одному турнірі більше ніж за один клуб протягом одного сезону, за винятком раундів кваліфікації, про що йде мова в пункті 7 статті 42 регламенту Ліги чемпіонів:

"Як правило, гравець не може грати в клубному турнірі УЄФА (тобто Ліга чемпіонів УЄФА і Ліга Європи УЄФА, але не Суперкубок УЄФА) за більш ніж один клуб протягом того ж сезону. Однак гравець, який виступав в першому, другому, третьому відбірковому раунді або в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА або Ліги Європи УЄФА, має право грати в Лізі чемпіонів УЄФА або Лізі Європи УЄФА за інший клуб з групового раунду".

Заявка на груповий раунд Ліги чемпіонів має бути подана Борусією, як і іншими командами турніру, до 1 вересня 2017 року включно.

Динамо попрощалось з Ярмоленком зворушливим відео