Ворскла оголосила про перехід колишнього легіонера Чорноморця
Словенський захисник Лука Гучек продовжить кар'єру в чемпіонаті України.
Лука Гучек / ілюстрація: Ворскла
Наприкінці червня у Гучека завершилася співпраця з Чорноморцем, де він провів останні півтора року. Одесу словенець покинув вільним агентом.
Однак змінювати чемпіонат не доведеться. Підписати футболіста вирішила Ворскла. Контракт розрахований на два сезони, повідомляє прес-служба полтавського клубу.
До слова, 25-річний центральний захисник сумарно відіграв за Чорноморець 35 матчів у всіх турнірах, в яких Гучек записав у свій актив один асист.