УКР РУС

"Вболівальники здивували, раніше я такого не бачив": Трубін отримав від Бенфіки пам'ятну футболку на честь ювілейної гри

21 серпня 2024 Читати іншою мовою

Воротар Бенфіки Анатолій Трубін провів 50-й матч за "орлів" і отримав від керівництва клубу пам'ятну футболку.

Автор: Олекса Бик

"Коли я приїхав, було трохи складно, тому що для мене все було внове: нова країна, нові колеги, нові тренери. Це був важкий період, я трохи нервував, але водночас він був ідеальний для моєї особистої еволюції: я завів нових друзів і познайомився з одноклубниками. Це був момент величезного щастя, і першою людиною, яку я зустрів, був, очевидно, тренер. Я розмовляв із ним перед Суперкубком і, як уже сказав, був дуже радий.

Трубін може отримати конкурента – Бенфіка розпочала пошуки нового голкіпера

Уболівальники? Для мене це було сюрпризом. Ми проводимо багато матчів на виїзді, але відчуття, ніби ми вдома, тому що всюди бачимо наших уболівальників у червоних футболках Бенфіки. Мене це здивувало. Іноді таке відчуття, що ми граємо вдома, але на іншому стадіоні.

Я люблю вечірні ігри. Це як... Знаєте, мурашки по шкірі! Скрізь червоне світло, а фанати співають... Це божевілля, це щось особливе. За півтори-дві години до гри вулиці вже повні наших уболівальників, і для мене це одне й те саме, чи то всередині стадіону, чи то за його межами. Мурашки по шкірі. Атмосфера відчувається навіть за межами стадіону.

Що означає для мене Бенфіка? Це те, що є в нас усередині тіла і душі, тому що, коли ми одягаємо цю футболку, ми розуміємо, що за нами, можливо, мільйони людей, які люблять цей клуб, і ми повинні викластися не на 100 відсотків, а на 1000 відсотків, щоб перемогти, зробити їх щасливими. І, звичайно, великий тиск, але це фантастика, тому що це футбол. Уболівальники завжди підтримують на стадіоні, чого я ніколи раніше не бачив.

Війна Росії проти України? Для мене це трохи... Не просто трохи, це дуже складно, тому що я постійно дивлюся новини, розмовляю з сім'єю про те, що сталося. Мені важко, дуже важко. Дуже хочу туди, тому що сумую за домом, українською їжею, друзями... Але зараз не найкращий час. Мені цього не вистачає, але в нас тут багато українців і португальців, які дуже добрі й допомагають нам у всьому", – цитує Трубіна офіційний сайт "орлів".

Бенфіка розгромом реабілітувалась за поразку у першому турі Прімейра-ліги – Трубін оформив кліншит і ледь не травмувався