УКР РУС

"Важливо не пропустити першими": легенда збірної України оцінив шанси Кривбаса в ЛЄ, як екс-гравець криворіжців

15 серпня 2024 Читати іншою мовою

Колишній хавбек Шахтаря, Кривбаса та низки інших клубів Олег Шелаєв поділився очікуваннями від матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти Вікторії Пльзень.

"На старті поточного сезону Кривбасу бракує стабільності. У матчах з Вікторією в Кошиці та з Карпатами в чемпіонаті УПЛ криворіжці добре діяли до перерви, чого не можна сказати про другу половину гри. Це й призводило до невтішного результату.

"У нас зараз важкий місяць": Вернидуб – про віру в Кривбас у матчі-відповіді ЛЄ, поразку від Карпат та постійні переїзди

Цілком ймовірно, що у зв'язку з участю в єврокубках команда була змушена форсувати спортивну форму, і з якихось причин ще не перебуває у потрібних кондиціях. Інакше важко пояснити, чому Кривбас провалив початок другого тайму у першому матчі.

Звісно, такі коливання не можуть не викликати занепокоєння, тож залишається сподіватися, що досвідчений керманич Юрій Вернидуб оперативно виправить ситуацію. Тим більше, що під його орудою перебувають кваліфіковані футболісти. Кривбас – один з небагатьох українських клубів, що має довгу лаву запасних. Ця конкуренція за місце в стартовому складі також повинна піти на користь.

Є певні побоювання, чи не потрапили криворіжці в психологічну "яму" після двох поразок поспіль. Тим більше, що їхня гра у стартовому виграшному матчі проти Чорноморця в УПЛ також не справила цілісного враження.

Саме тому дуже важливо, щоб сьогодні Кривбас не пропустив першим. У такому разі змінити хід гри буде дуже складно, адже Вікторія вміє терпіти й чекати свого шансу. Ба більше, якщо Кривбас відкриє рахунок, його шанси пройти далі значно зростуть. Адже у складі команди вистачає мобільних футболістів, які вміють швидко переходити від оборони до атаки. В одному можна не сумніватися: матч буде важким для обох команд", – зазначив Шелаєв у коментарі Sport.ua.

Нагадаємо, у першому поєдинку Кривбас відкрив рахунок у першій половині гри, але поступився Вікторії Пльзень з рахунком 1:2, пропустивши два голи після перерви. Матч-відповідь вже сьогодні, 15 серпня, початок о 20:00.

Вікторія Пльзень – Кривбас: анонс матчу-відповіді кваліфікації Ліги Європи