УКР РУС

Валенсія у рідних стінах зіграла внічию з Еспаньйолом

22 квітня 2025 Читати іншою мовою

Валенсія у рамках 33-го туру Ла Ліги 2024/25 розписала нічию з Еспаньйолом (1:1). Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Автор: Олекса Бик

Поєдинок на Местальї в цілому не тішив великою кількістю моментів, хоча ударів було багато. Валенсія на права господаря виглядала активніше, але в першому таймі забив Еспаньйол. Героєм "папуг" став Пуадо, який на 40-й хвилині замкнув подачу зі стандарту.

Гравця Ла Ліги звинувачено у зґвалтуванні в туалеті – жертва працює в клубі

Каталонці могли б оформити більший гандикап зусиллями Еспозіто, якому вдався фантастичний дальній удар. Левантійців врятувала стійка.

Втім, у другому таймі Еспаньйол немов підмінили. Команда провела всього два удари по воротах, тоді як Валенсія набирала обертів. "Кажани" відігрались вже за 13 хвилин по перерві зусиллями Герри – 1:1! Втім, розвинути успіх господарям не вдалося.

Фінальний свисток зафіксував результативну нічию. Обидві команди залишились з 39 залікових балів, маючи 8-очковий відрив від зони вильоту. Каталонці продовжили безпрограшну серію до п'яти турів, а левантійці – до восьми.

Анчелотті вкотре пожертвував Луніним – Циганков мав піти ще минулого літа, Жирона вже шкодує