УКР РУС

Український легіонер шокував дивними заявами зіркового екс-одноклубника: "Казав, що це не Росія вас бомбить"

Захисник Універсітаті Крайови Олександр Романчук висловився про свого колишнього партнера по клубу – Балажа Джуджака.

Український фулбек Універсітаті Крайови Олександр Романчук розповів про проросійські висловлювання Балажа Джуджака, який був його партнером в угорському Дебрецені з 2022 по 2024 роки.

Український захисник-бомбардир здивований відсутністю виклику в національну збірну – має вагомі аргументи

"Він навіть казав мені, що це не Росія вас бомбить, а Америка. Після цього я відповів: давай більше не говоритимемо на цю тему. Якщо не зачіпати такі моменти, то нічого поганого сказати не можу. Це лідер у роздягальні, капітан. Він завжди наголошував, що матчі за збірну для нього важливіші, ніж на клубному рівні", – сказав Романчук в інтерв'ю YouTube-каналу ВЗБІРНА.

Зазначимо, що Балаж Джуджак зараз досі виступає за Дебрецен, з яким неодноразово вигравав чемпіонат Угорщини. Пік його кар'єри припав на ПСВ, з яким брав золото чемпіонату Нідерландів і демонстрував непогану результативність. Також 39-річний вінгер грав за московське Динамо у 2012-2015 роках і тривалий час був капітаном національної збірної Угорщини.

Желізко розкішним голом засмутив Русина – шедевр допоміг камбеку Лехії, в інших українців все гірше (ВІДЕО)