УКР РУС

У Барселони з'явився конкурент у боротьбі за зірку збірної Іспанії – за нього дають 60 млн євро

ПСЖ має намір обігнати Барселону і роздобути контракт із вінгером Атлетіка і збірної Іспанії Ніко Вільямсом.

Автор: Олекса Бик

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке переконує Ніко Вільямса приєднатися до його проекту, стверджує Marca. Енріке добре знайомий із вінгером за роботою в збірній Іспанії – тренер вважає, що Ніко ідеально підходить для його команди. Вільмс відповідає профілю гравця, якого ПСЖ шукає для посилення складу.

Барселона на порозі підписання зірки збірної Іспанії – він сказав заповітне "так" каталонському клубу

Раніше ЗМІ писали про інтерес ПСЖ до атакувального півзахисника Барселони Ламіна Ямалу, але парижани ні за що не заплатили б за нього 200 млн євро. А ось заплатити 60 млн євро за Вільямса катарські боси клубу готові.

Якщо Атлетік відмовиться від цієї пропозиції, парижани переключать свою увагу на вінгера Манчестер Юнайтед Джейдона Санчо.

"Spainful": Англія приречена на 60 років болю, останній штрих Іспанії змусив ридати – реакція ЗМІ на фінал Євро-2024