"Панєнка Браїма? Ти маєш право не реалізувати пенальті, але в такому разі я категоричний і не маю жодного співчуття. Це неповага до цілої країни та цілого народу, які 50 років прагнули успіху.
Антигерой скандального фіналу Кубка Африки порушив мовчання: "Мені буде важко це пережити"
Нещодавно я пережив схожу ситуацію, хоча й меншого масштабу. У Кубку арабських країн проти Марокко один з моїх гравців, Абдулла Аль-Хамдан, також не реалізував пенальті, виконуючи панєнкою. Я сказав йому йти зі мною на післяматчеву прес-конференцію та просити вибачення", – цитує Ренара AS.
Нагадаємо, француз також тренував Марокко, але вигравав КАН з двома іншими збірними – Кот-д'Івуаром у 2015 році та сенсаційною Замбією в 2012-му. Ренар є єдиним тренером, який приносив золото Кубка Африки двом різним країнам.