УКР РУС

Судаков залишається в полі зору двох італійських грандів – вони можуть відновити перемовини з Шахтарем цього літаfire

28 лютого 2025 Читати іншою мовою

Півзахисник Шахтаря та збірної України може змінити клубну прописку вже під час найближчого трансферного вікна.

У літнє трансферне вікно Ювентус і Наполі можуть поновити інтерес до атакувального півзахисника Шахтаря Георгія Судакова, повідомляє Europacalcio.

Судаков ризикує не допомогти збірній України в матчах Ліги націй з Бельгією – спортивний лікар б'є на сполох

Раніше футболіст зазначав, що отримав офіційні пропозиції від цих клубів, але керівництво Шахтаря вирішило залишити його в команді, оскільки вважає Судакова важливим гравцем. Півзахисник поділився, що ідея змагатися з топовими гравцями Серії А його захоплює, однак остаточне рішення залежить від клубу та його президента.

Нагадаємо, що ще в січні 2024 року Наполі вів переговори щодо можливого трансферу Судакова. Шахтар був готовий відпустити футболіста за 50 мільйонів євро та бонуси, але італійський клуб запропонував 40 мільйонів євро. У лютому 2024 року Шахтар підписав з гравцем нову угоду, що діє до кінця 2028 року.

Додамо, що цього сезону Судаков зіграв 25 матчів за Шахтар, забив 10 голів і віддав 4 асисти. К онтракт 22-річного хавбека з Шахтарем чинний до 31 грудня 2028 року. Transfermarkt оцінює його в 32 млн євро.

Шахтар не без проблем здолав Лівий Берег – Шведа "прорвало", Механів врятував від розгрому, дебют коштовного новачка