Зокрема, мова йде про відомості та первинні бухгалтерські документи з нарахування та виплати заробітної плати по кожному працівнику окремо з розбивкою помісячно; накази про призначення та звільнення працівників, яким протягом 2015-2016 років не виплачено заробітну плату; довідку або інформацію завірену підписом головного бухгалтера або директора про наявність та розмір заборгованості по заробітній платі, період часу, протягом якого утворилась заборгованість; інформацію або виписки з банківських установ щодо руху коштів на поточних рахунках, які відкриті ТОВ "Футбольний клуб "Дніпро" у банківських установах за 2015-2016 рік та інші.
Ухвала слідчого судді діє до 11 лютого 2017 року та оскарженню не підлягає.
Це клопотання було зроблено прокурором в рамках розпочатого 2 грудня розслідування кримінального правопорушення, яке попередньо кваліфікується за ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої установленої законом виплати громадянам більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації).
З відповідною заявою про невиплату заробітної плати до поліції 30 листопада звернулась особа, яка в березні 2013 року була прийнята на посаду чергового пожежного посту до ТОВ "Футбольний клуб "Дніпро", а у період з 1 грудня 2015 року по день його звільнення 8 липня 2016 року у клубу перед цією особою виникла заборгованість з виплати зарплати.
Крім того, слідством були допитані у якості потерпілих ще 4 особи, які також підтвердили невиплату їм "Дніпром" зарплати терміном більше ніж в один місяць.
"Дніпро" подав апеляцію на рішення про зняття 9 очок за борги перед штабом Рамоса
Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу