УКР РУС

Скандальний легіонер Динамо знайшов собі новий клуб – раніше він відмовився повертатися в Україну

Півзахисник Динамо Вітінью веде переговори з Інтернасьйоналом.

Автор: Олекса Бик

Інтернасьйонал веде переговори про підписання нападника Динамо Вітінью, інформує Луїс Карлос Реше. Ця оренда може стати для бразильця вже третьою в українській кар'єрі – раніше він виступав за Атлетіко Паранаенсе і Ред Булл Брагантіно.

Динамо відзвітувало про стан травмованих лідерів – камбек легенди та відсутність ключового гравця у найближчому спарингу

Нагадаємо, що Вітінью підписав контракт із Динамо 2021 року, але після повномасштабного вторгнення Росії відмовився повертатися в Україну. Його угода з київським клубом діє до літа 2026 року. Раніше президент Динамо Ігор Суркіс неодноразово намагався переконати Вітінью повернутися, але так і не зміг достукатися до гравця.

Ярмоленко ефектно забивав МЮ та Челсі, зупиняв Севілью, дав трохи сліз і магії – всі голи нашої легенди за Вест Хем