УКР РУС

Скандальна зірка Полісся вже знайшов собі новий клуб – легіонеру, в якого відібрали паспорт, погрожують судом

Конголезький вінгер Бені Макуана не планує повертатися в Україну.

Півзахисник Полісся Бені Макуана може переїхати в чемпіонат Казахстану, повідомляє GOAL KZ.

"Відібрали паспорт і взяли у заручники": скандальний легіонер не міг виїхати з України через шантаж клубу УПЛ

За інформацією джерела, підписати конголезця може Астана. Зазначається, що сам 22-річний футболіст не проти перейти до табору 7-разового чемпіона. На яких правах (повноцінний перехід чи оренда) може відбутися трансфер африканця до Казахстану, наразі не відомо.

Нагадаємо, Макуана останніми днями став героєм ЗМІ через скандал щодо паспорта, який у нього відібрав віце-президент клубу Володимир Тесля. Керівництво житомирців відкинуло будь-які звинувачення і пригрозило легіонеру судом в Лозанні. Цікаво, що африканець вже встиг видалити усі згадки про Полісся зі свого Instagram.

До слова, Бені перейшов у житомирський клуб влітку 2023 року з Монпельє за 250 тисяч євро, підписавши контракт до 30 червня 2028 року. У поточному сезоні він провів за "вовків" 7 матчів, без результативних дій. Transfermarkt оцінює його у 800 тисяч євро.

Полісся вже два місяці без перемог – що відбувається у Житомирі і чому це нормально?