"Ми сконцентровані на цьому матчі. Ми зіграємо проти дуже сильної команди. Її тренер віддає перевагу оборонному стилю і прищеплює його Ювентусу.
Феліш ігнорував вказівки Сімеоне у матчі з Гранадою – наставник шаленів від люті
Занадто рано в листопаді чи грудні говорити про силу Ювентуса. Подивимося в квітні, травні, коли вже буде зрозуміло, що відбувається з командою. Через три місяці після початку сезону про це говорити рано. В Ювентусі зібрані гравці, які добре підходять під стиль Саррі.
Роналду – це чемпіон, номер один, неймовірний гравець, який робить різницю. Але це не Кріштіану проти Атлетіко, а Ювентус проти Атлетіко. Бачити такого гравця, як Кріштіану, на полі – це завжди радість. Він робив нам боляче, але і ми перемагали в матчах проти його команд. Він – один з найкращих у світі", – цитує Сімеоне AS.
Нагадаємо, матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Ювентус – Атлетіко відбудеться сьогодні, 26 листопада. Початок о 22:00. Додамо, що туринці вже гарантували собі участь у плей-офф.