УКР РУС

Сімеоне і Зідан стали на захист Неймара

21 вересня 2016 Читати іншою мовою

Головні тренери "Реала" та "Атлетіко" Зінедін Зідан та Дієго Сімеоне стали на захист форварда "Басрелони" Неймара.

Бразильський футболіст вчергове опинився у центрі уваги ЗМІ та вболівальників через його манеру гри, яка нібито свідчить про його зверхнє ставлення до суперників. Зокрема футболіст відзначився контроверсійними діями на полі у матчі проти "Леганеса" (5:1).

"Я не можу зазирнути у голову Неймару, але не думаю, що він ставить за мету провокувати суперників на сутички. Я ніколи не бачив, щоб Неймар провокував суперників. Однак кожен бачить футбол по-своєму і має право інтерпретувати гру на свій розсуд", – наводить слова Зідана Goal.com.

"Неймар – екстраординарний гравець. Він виграв Олімпіаду-2016 після того, як на нього накинулись з критикою після двох невдалих стартових матчів. У "Барселоні" він знайшов правильне місце для швидкого розвитку свого таланту. Кожен має свій власний стиль гри. Неймара критикують навіть за його позафутбольне життя. Він співає, танцює... та знищує команди суперників. Всі можуть продовжувати критикувати, але Неймар сповна відповідає своєю фантастичною грою", – цитує Сімеоне ESPN FC.

Неймар відкрив секрет феноменальної гри з Мессі та Суаресом у "Барселоні"

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях