Укр Рус

Схід – переможець Кубка Героїв АТО

Закінчився розіграш Кубка Героїв АТО.

Схід – переможець Кубка Героїв АТО / ФК Динамо

У фінальному матчі Кубка Героїв АТО зустрічались Ягуар та Схід. Основний час закінчився з рахунком 1:1, а у серії післяматчевих пенальті сильнішим виявився Схід.

У матчі за 3 місце ГУНП Житомир також у серії пенальті здобув перемогу над Гепардом, повідомляє офіційний сайт київського Динамо.

Після завершення фіналу на стадіоні відбулася церемонія нагородження, в якій поміж інших гостей, взяли участь президент Динамо Ігор Суркіс та віце-президент УЄФА Григорій Суркіс.

Реклама