"Це історія України сьогодні. Не тільки вашого матчу. Війна, людям дуже тяжко. Повірте мені, ви дали більше сьогодні для них, ніж якісь позитивні новини, тому що вони чекали цього.
Я повністю згоден із Сергієм Станіславовичем Ребровим про те, що приїзд у збірну повинен зараз оцінюватися зовсім по-різному для вас. Це історія. Ми сьогодні будуємо всі разом майбутню історію України, і у кожного з нас є свій напрямок. Ви сьогодні зробили те, що від вас чекала вся країна.
Мені дуже подобався ваш настрій. Сьогодні була команда, яка виходила на поле і хотіла подарувати людям радість. Молодці. Зараз концентруємось вже на майбутньому", – сказав Андрій Шевченко.
Нагадаємо, збірна України у вирішальному матчі за потрапляння до плей-офф відбору до ЧС-2026 обіграла Ісландію (2:0).