Шахтар виплатив солідні преміальні Олімпіку за нічию з Динамо, – ТаТоТаке
Донецький Шахтар не залишив сусідів без винагороди за подвиг у матчі 5 туру УПЛ проти Динамо (1:1).
Динамо – Олімпік / ФК Динамо
Донецький Олімпік створив сенсацію у 5 турі УПЛ і відібрав очки у київського Динамо на НСК Олімпійський. Донецький Шахтар не залишив цей матч без уваги.
За інформацією журналістів шоу ТаТоТаке, "гірники" заплатили своїм сусідам 200 тисяч доларів. Завдяки цьому результату Шахтар випереджає Динамо на 8 очок.
Для Олімпіка це перше очко у новому сезоні УПЛ. Команда наразі перебуває на дні турнірної таблиці.