Саутгейт отримав почесну нагороду від уряду Великої Британії
Екс-тренер збірної Англії Гарет Саутгейт додав у свою колекцію ще одне звання.
Гарет Саутгейт / фото: F. Faugère/L'Equipe
Колишній наставник "трьох левів", який керував командою понад вісім років, став кавалером Ордена Британської імперії.
На офіційному сайті уряду зазначено, що Гарет Саутгейт був нагороджений за свої заслуги перед Футбольною асоціацією Англії, а також за активну участь у благодійній діяльності, включаючи підтримку Prince's Trust – молодіжної благодійної організації, яка допомагає молоді здобути освіту, навчання та роботу.
Гарет Саутгейт працював зі збірною Англії з 2016 по 2024 рік. Разом з командою він був фіналістом Євро-2020 та Євро-2024, а також бронзовим призером Ліги націй сезону-2018/19.