Укр Рус

Рух збереже професійний статус – офіційна заява львів'ян щодо майбутнього

Львівський клуб повідомив про новий етап у своєму розвитку.

Гравці Руху / фото: ФК Рух

"Рух продовжить виступати на професійному рівні. На цьому етапі клубної історії "жовто-чорні" будуть заявлені у Другій лізі, де клуб надасть необхідну ігрову практику вихованцям власної академії. Щоб юнаки отримали важливий досвід гри проти дорослих футболістів в умовах конкуренції.

Водночас Рух U-19 зберігає за собою місце у Національній лізі U-19, де й виступатиме у сезоні 2026/27. Цей колектив ставитиме перед собою найвищі цілі – боротьбу за чемпіонський титул та повернення у єврокубки.

Незмінно функціонуватимуть і команди Академії Руху. Наразі добігає кінця перший з кількох етапів відбору, тож незабаром "жовто-чорні "підсиляться новими кадрами. У поточній кампанії вихованці Руху блискуче виступили у Про лізі НЛМ, виборовши три чемпіонських титули та бронзові медалі в категорії U-17. І в підсумку Академія "жовто-чорних" тріумфувала в загальному заліку команд Про ліги. А також здобували медалі різного ґатунку на турнірах в Україні та за кордоном молодші команди Академії – U-13, U-12 та U-11.

Реклама

Ці успіхи довели правильність обраного шляху. Тож надалі Рух зосередиться на розвитку молодих талантів і докладе всіх зусиль, щоб Львів став домінантною силою в українському футболі", – йдеться у заяві клубу.

Нагадаємо, що в сезоні 2025/2026 команда завершила чемпіонат у зоні перехідних матчів. Водночас місце Руху в плей-офф зайняла Олександрія, яка згодом не змогла втриматися у боротьбі за еліту та поступилася Лівому Берегу, вилетівши з УПЛ.

Реклама