Укр Рус

Рома націлилася на Луїса Енріке

Рома шукає підсилення на позицію правого вінгера.

Луїс Енріке / ANSA

Луїс Енріке може перейти в Рому. Римський клуб розглядає можливість підписання футболіста Інтера для підсилення позицій правого латераля та десятки – ці зони попросив укріпити головний тренер "джалороссі" Джан П'єро Гасперіні. Інтерес до 24-річного бразильця також виявляють клуби АПЛ. Міланці оцінюють гравця у 30 мільйонів євро, інформує інсайдер Джанлука Ді Марціо.

Луїс Енріке виступає в Інтері на позиції правого вінгера/флангового півзахисника. Завдяки високій швидкості та універсальності він може зіграти на лівому фланзі атаки, а також виконувати роль флангового латераля при тактичній схемі з трьома центральними захисниками.

Перехід у Рому може стати для Луїса Енріке чудовим шансом отримати регулярний ігровий час у Серії А, а його висока універсальність ідеально вписується в інтенсивну та вимогливу до латералів систему Джан П'єро Гасперіні.

У минулому сезоні Серії А Луїс Енріке провів 30 матчів, забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі.

Реклама
Реклама