УКР РУС

ПСЖ оголосив заявку на топ-матч з Барселоною в ЛЧ – клуб Забарного втратив 4 лідерів, але є позитивlight

30 вересня 2025 Читати іншою мовою

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке визначився з гравцями, які поїдуть до Каталонії на матч з Барселоною у другому раунді Ліги чемпіонів.

ПСЖ включив у заявку 20 гравців на протистояння з Барселоною. Український захисник Ілля Забарний потрапив до списку.

ФІФА підтвердила місце проведення Міжконтинентального кубка – Забарний дізнався, в якій країні відбудеться турнір

Перед матчем ЛЧ у Луїса Енріке достатньо кадрових проблем. Основна трійка атакувальних гравців – Хвіча Кварацхелія, Дезіре Дуе та Усман Дембеле не зіграють через травми. Також залишається в лазареті Маркіньйос. З іншого боку тренер зможе розраховувати на Вітінью та Жоау Невеша.

Нагадаємо, Барселона прийматиме ПСЖ у другому турі Ліги чемпіонів у середу, 1 жовтня. Початок матчу о 22:00 за київським часом.

"Вінець впевненої гри": Забарний змусив аплодувати топові французькі ЗМІ – тільки й розмов, що про Барселону