Претендент на Мудрика підписав велетня з Реала – він забивав у фіналі єврокубка
Нападник Реала Хакобо Ортега Конде перебрався в Страсбур.
Хакобо Ортега Конде / Фото: ФК Страсбур
Французький Страсбур продовжує активно посилювати склад і оформив трансфер одного з найрезультативніших молодих футболістів Реала. Новачком ельзасців став Хакобо Ортега Конде, який підписав контракт до літа 2031 року.
За перехід 20-річного форварда Страсбур заплатить мадридцям 10 мільйонів євро. При цьому Реал зберіг суттєвий фінансовий інтерес до подальшої кар'єри свого вихованця – "вершкові" отримають 30% від суми наступного продажу нападника.
Ортега приєднався до академії Реала у 2022 році та пройшов через юнацькі команди клубу. Справжнім проривом для 190-сантиметрового нападника стала кампанія 2025/26. Виступаючи за Кастілью, іспанець забив 18 м'ячів та привернув увагу своєю результативністю. Також Ортега допоміг мадридцям тріумфувати в Юнацькій лізі УЄФА, відзначившись голом у фінальному матчі проти Брюгге.
Нагадаємо, що Страсбур пов'язують і з можливим переходом вінгера збірної України Михайла Мудрика. Українця сватають до французького клубу на правах оренди з Челсі.