УКР РУС

Помер екс-хавбек Динамо, який починав з Сабо – він виховав Кобіна

Сумна звістка спіткала футбольну громадськість України – не стало футболіста та тренера Імре Лендєла.

На 82-му році життя помер колишній півзахисник київського Динамо Імре Лендєл, повідомляє офіційний сайт Закарпатської асоціації футболу.

Помер сенсаційний тріумфатор Кубка чемпіонів – унікальний герой Книги рекордів Гіннеса відбив 4 пенальті у фіналі

Він народився 1 червня 1943 року в Мукачево. Свою футбольну кар'єру розпочинав в ужгородському Спартаку, а потім перейшов до місцевої Верховини. Згодом разом з Андрієм Гаваші, Василем Турянчиком та Йожефом Сабо приєднався до Динамо. На жаль, Імре не витримав високої конкуренції й виступав переважно за резервну команду.

Згодом Лендєл перебрався до львівського СКА, з яким у складі команд класу "Б" став чемпіоном УРСР. Футбольну кар'єру завершував у вінницькому Локомотиві та мукачівських Карпатах.

Після того, як повісив бутси на цвях, працював тренером у ФСТ Колос та ДЮСШ міста Мукачево. Виховав чимало футболістів, найвідомішим з яких став нинішній наставник Інгульця Василь Кобін.

Імре Лендєл: Кобіну не пощастило з тренером у Шахтарі