"Побачив і одразу набрав, щоб не передумали": новачок збірної України – про дебютний виклик від Мальдери
Український оборонець Олександр Романчук поділився враженнями від першого виклику до національної збірної.
Олександр Романчук / Скрін
Він розповів, як дізнався про виклик, що відчував у момент запрошення та як проходить його адаптація у головній команді країни.
"Класно, якщо чесно. Приємно дуже побачити всіх хлопців і відчути цю атмосферу збірної. Це те, до чого ти йшов усе життя. І от воно зараз тут, сьогодні. Тому, звісно, тільки позитивні емоції. Набрався такого натхнення і будемо працювати далі.
Чесно, не відчував себе гравцем збірної після виклику і навіть, напевно, зараз не можу ще до кінця усвідомити, що я дійсно гравець збірної України. Але тут немає нічого такого. Думаю, що вже зіграємо першу гру і прийде це відчуття, що я дійсно футболіст і гравець збірної України.
Це була несподіванка. Звісно, я розумів, що перебуваю в такій сфері, де за мною можуть дивитися й аналізувати мене як гравця. У той момент я був сконцентрований. Був дуже щільний графік: і Кубок, і чемпіонат. Кожна гра була як фінал. Тому тоді був зосереджений на команді і якось навіть забув трохи, що зараз мають оголосити список.
Коли побачив повідомлення в телефоні від менеджера команди, то подумав: "Серйозно? Вау". Він написав, щоб я йому передзвонив. Я, звісно, передзвонив. Як уже казав, навіть не пішов митися, бо це було відразу після тренування. Тільки зійшов з поля, побачив телефон і одразу набрав, бо подумав: можливо, потім буде пізно, щоб не передумали.
Ми поспілкувалися, мені сказали, що планують викликати мене. Це ще не була офіційна інформація, але ймовірність була дуже великою. Треба було надіслати документи, і я одразу почав кричати, радіти. Ніхто на базі не розумів, що сталося. Отак.
Зі спілкування з тренером: так, ми вже говорили. Поки що нехай це залишиться між нами. Були певні індивідуальні питання щодо мого самопочуття. Тактичні деталі розкривати не буду", – сказав Романчук для прес-служби УАФ.
Нагадаємо, національна збірна вже розпочала навчально-тренувальний збір у Львові на базі Emily Resort. Команда готується до товариських матчів проти Польщі (31 травня) та Данії (7 червня).