УКР РУС

"Після першого тайму Ярмоленко розніс роздягальню": Караваєв пригадав, як лідер Динамо "заводив" одноклубників

26 листопада 2025 Читати іншою мовою

Захисник "біло-синіх" Олександр Караваєв розповів про роль і вплив лідерів на гру команди.

"Все залежить від того, як складається матч. Є той самий Пiхальонок у центрі поля. Він будь-якої миті може щось придумати й віддати передачу, бо має досвід. Коли на полі більше таких гравців, вони можуть щось вигадати.

Динамо зазнало серйозних втрат перед матчем з Омонією – кияни не можуть розраховувати одразу на 4 гравців основи

Хто лідер команди, якщо ставити за приклад Ярмоленка? Таких давно не бачив. Андрій спокійно може підказати на тренуванні та поза грою, але на футбольному полі все інакше. Це емоції.

Ярмоленко в якийсь момент може дуже накричати, а потім похвалити. У цьому плані це йому дано. Я так не можу. Минулого сезону ми грали із Зорею, нам забили на 5-й хвилині, потім ми відігралися і знову пропустили. Ярмоленко після першого тайму розніс роздягальню. Він так емоційно критикував, що всі підбадьорилися і дивом не забили більше одного м'яча. Там була нічия. Тільки одиниці можуть так завести", – розповів Караваєв в ефірі YouTube-каналу Дениса Бойка.

Нагадаємо, після 13 турів Динамо має у своєму доробку 20 очок і посідає сьому сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Кварцяний поставив хрест на шансах Динамо вийти у плей-офф Ліги конференцій: "Колись Омонія була солодкою булочкою"