УКР РУС

Олімпіада 2026 втрутилась в розклад матчів Серії А – топовий поєдинок вимушено перенесли

6 лютого 22:34 Читати іншою мовою

Зустріч Серії A між Міланом і Комо не відбудеться цього вікенду через відкриття зимових Олімпійських ігор.

Матч 24-го туру Серії A між Міланом і Комо було офіційно перенесено через підготовку до церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор 2026 року. Як повідомляє Football Italia, поєдинок відбудеться 18 лютого.

Мілан відпускає гравця в колишній клуб українця – Реал отримає свою частку

Причиною змін у календарі стала недоступність стадіону Сан-Сіро, який цього тижня задіяний для проведення урочистої церемонії відкриття Олімпіади. Захід відбувається сьогодні, 6 лютого, і підготовчі роботи зробили арену непридатною для футбольних матчів упродовж усього тижня.

Через це в поточному турі чемпіонату Італії буде зіграно лише дев’ять матчів замість запланованих десяти. Раніше Інтер уже був змушений провести кубковий поєдинок проти Торіно на нейтральному полі в Монці.

Рішення щодо перенесення зустрічі Мілан – Комо було затверджене Лігою Серії A ще минулого тижня, разом із підтвердженням дати та часу початку матчу. Таким чином, Мілан і Комо отримали додаткову паузу в календарі, тоді як чемпіонат продовжиться без цього поєдинку вже цього вікенду.

Мілан продовжив кризу Болоньї – Аллегрі ідеально вгадав зі складом, попри кадрові проблеми