УКР РУС

Інтер на виїзді здолав Торіно і наздогнав Наполі на вершині Серії А, Лечче витіснив Коваленка і Ко в зону вильоту

11 травня 2025 Читати іншою мовою

У рамках недільної програми 36-го туру італійської Серії А 2024/25 було проведено чотири матчі. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Автор: Олекса Бик

Чемпіонат Італії 2024/25, 36-й тур

Удінезе – Монца – 1:2

Голи: Лукка, 75 – Капрарі, 52, Кейта, 90

Верона – Лечче – 1:1

Голи: Коппола, 41 – Крстовіч, 24

Торіно – Інтер – 0:2

Голи: Залевскі, 14, Асллані, 49 (п.)

Наполі – Дженоа – початок о 21:45

Коваленко переміг вперше за 20 турів, Ювентус розділив очки з Лаціо – розкішний подарунок Довбику в боротьбі за ЛЧ

Монца перервала 16-матчеву безвиграшну серію у чемпіонаті. Підопічні Алессандро Нести вирвали перемогу над Удінезе завдяки вирішальному голу, проведеному на 90-й хвилині. От тільки результат не мав жодного турнірного значення – Монца вже вилетіла, а фріульці нікуди не вийдуть.

У боротьбі за виживання зійшлись Верона та Лечче. Команди ще у першому таймі обмінялись голами, а по перерві більше дбали про захист, аніж про атаку. Як наслідок, Верона набрала 33 бали і піднялась на п'ятнадцяту сходинку, Лечче зрівнявся за очками з Емполі, але завдяки додатковим показникам витіснив Коваленка і Ко в зону вильоту.

Інтер на виїзді без проблем розібрався з Торіно. "Бики" давно вирішили всі турнірні завдання, тож могли грати у своє задоволення. Рівноцінної дуелі не вийшло – міланці забили по голу у кожному з таймів і наздогнали Наполі на вершині Серії А (щоправда, партенопейці свій матч 36-го туру ще не грали).

Золотарчук влаштував шоу: форвард Мілана міг би грати за чотири збірні – фани просять залишити українське прізвище