УКР РУС

Наполі готує фінальну пропозицію щодо трансферу Судакова – Де Лаурентіс не збирається панькатись з Шахтарем

17 травня 2025 Читати іншою мовою

Італійський клуб планує якнайшвидше завершити сагу з переходом Георгія Судакова.

Наполі зробить фінальну пропозицію щодо трансферу півзахисника Шахтаря Георгія Судакова, повідомляє CalcioNapoli24.

"Залишити Шахтар було б неймовірно важко": Судаков заінтригував заявою на тлі інтересу Наполі

Раніше партенопейці пропонували "гірникам" 35 млн євро та 5 млн в якості бонусів, але отримали відмову – Шахтар не готовий відпускати свого лідера за таку ціну.

За інформацією джерела, керівництво неаполітанців не збирається довго тягнути з переходом українця і зробить останню спробу щодо трансферу, збільшивши суму. Якщо донеччани знову відмовляться від пропозиції, Наполі припинить усі перемовини.

Зазначається, що сам Судаков вже погодив особисті умови контракту з президентом італійського клубу Ауреліо де Лаурентісом.

Нагадаємо, у поточному сезоні Георгій провів за Шахтар 36 матчів у всіх турнірах, в яких забив 13 голів і віддав 6 асистів. Його контракт з "гірниками" чинний до 31 грудня 2028 року. Transfermarkt оцінює його в 32 млн євро.

Наполі хоче підписати ще одну зірку Шахтаря – партенопейці вже контактували з "гірниками" щодо трансферу