Укр Рус

Мілан позбувається екс-зірки Челсі – форварда відсторонили від тренувань і виставили на трансфер

Крістофер Нкунку може залишити Мілан лише через рік після переходу з Челсі.

Крістофер Нкунку / IMAGO

Майбутнє Крістофера Нкунку в Мілані опинилося під серйозним питанням напередодні нового сезону. Італійський клуб фактично дав зрозуміти, що не розраховує на 28-річного нападника, та готовий розглядати пропозиції щодо його трансферу.

Показовим стало рішення тренерського штабу перед товариським матчем проти Манчестер Юнайтед. Нкунку не лише не потрапив до заявки на зустріч, а й був відсторонений від тренувань з основною командою. Аналогічне рішення Мілан ухвалив щодо Юссуфа Фофана, Фікайо Томорі та Давіда Одогу.

За інформацією milannews, "россонері" готові розлучитися з французом приблизно за 35 мільйонів євро. Водночас клуб може погодитися на оренду з правом подальшого викупу.

На Нкунку вже є одразу кілька претендентів. Рома намагалася запросити форварда ще взимку та знову готова повернутися до його кандидатури. Ситуацію також відстежують два німецькі клуби – Борусія Д та РБ Лейпциг. Саме за останній француз виступав до переходу в Челсі.

Реклама

Мілан придбав Нкунку у лондонського клубу лише рік тому за 37 мільйонів євро без урахування бонусів. Тепер італійський клуб готовий продати футболіста дешевше за початкову вартість трансферу.

Реклама