Михайличенко здобув першу перемогу на чолі Динамо
Динамо перемогло Мальме (1:0) у матчі першого туру групового етапу Ліги Європи. Олексій Михайличенко вперше виграв в ролі головного тренера "біло-синіх".
Динамо перемогло Мальме
Три очки киянам приніс Віталій Буяльський, який забив єдиний гол у звітному матчі на 84-й хвилині.
Зауважимо, що це перша перемога Динамо в офіційному матчі після призначення Олексія Михайличенка на посаду головного тренера.
До поєдинку проти Мальме команда двічі зіграла внічию (проти Олімпіка та Зорі), та одного разу програла (Десні), а також розгромила друголіговий Кристал у товариському матчі.
Динамо вистраждало перемогу над Мальме завдяки голу Буяльського