"Ми всі співчуваємо Руслану через те, що з ним сталося. Я спілкувався з ним протягом цих днів, він вже хоче повернутися в команду.
Він надзвичайна людина, а також справжній професіонал. Ми чекаємо на нього.
Я ще раз наголосив своїм гравцям: незалежно від травми Руслана або думок про майбутню гру, це немислимо, щоб так опустити руки. Це не може бути причиною, яка забере нашу енергію і змусить перестати думати й грати як команда. Я думаю, що ми зрозуміли урок", – цитує Джилардіно TMW.
Нагадаємо, Маліновський на старті другого тайму матчу 5-го туру Серії А з Венецією отримав перелом та вивих суглоба правої щиколотки і наступного дня був прооперований. Підопічні Джилардіно не змогли оговтатись від травми партнера і, в результаті, пропустили два сухих м'ячі (могли й три, але Пох'янпало не реалізував пенальті).